Anonim

Bu illete bulaştıysanız her gün ölümün nefesini ensenizde hissedecek cesarete sahipsiniz demektir.
bu sebeple kendi egonuz dahil tüm dışsal ve içsel etkenleri iyi analiz etmek, anlamak ve bunlarla mücadele ederken hayatta kalmak tek göreviniz.
tebrikler.
bölüm sonu canavarını görmeden bu bölümün tadını çıkarmaya bakın.
motosiklet sosyalleştirir ama bu sosyalleşmeye dikkat edin.
kibirli abiler, ablalar kendi egolarını sizin üstünüzden, bilgi eksikliğinizden tatmine gider, fark etmezsiniz, iyi niyetle bakarsınız ama aslında etrafta o kadar çok vardır ki...
aman dikkat.

Motor blogu

Yarış pistinde üstün performans göstermesi için özel olarak tasarlanmış motorsiklekler

Yamaha Ailesi

Aile olmak için kan bağına gerek olmadığını aramıza katıldığınızda anlayacaksınız

Kalite

Üstün japon teknolojisini yamaha ile yaşa

Torakusu Yamaha

"Motosiklet motoru için deneme üretimleri yapmak istiyorum." Bugün bildiğimiz Yamaha Motor Company, Genichi Kawakami'nin (Yamaha Motor 'ın ilk başkanı) 1953 yılındaki bu sözleriyle doğdu. Kaichi Kawakami'nin büyük oğlu Genichi Kawakami, Nippon Gakki'nin (Bugün Yamaha Corporation olarak bilinen müzik enstrümanları ve elektronik aletleri şirketi) üçüncü nesil başkanıydı. 1934 yılının Mart ayında Takachiho Ticaret Yüksek Okulu'ndan mezun olan Genichi, Temmuz 1937'de çalışmaya başladığı Nippon Gakki'deki ikinci Kawakami'ydi.

Kariyer basamaklarında hızla yükselerek şirket bünyesindeki Tenryu Factory Company'de (müzik aletleri) yönetici ve Kıdemli Genel Müdür, 1950 yılında, henüz 38 yaşındayken dördüncü nesil başkan olarak atandı. Genichi, 1953 yılında daha önce uçak pervanesi yapımında kullanıldıktan sonra boşa çıkan makineleri değerlendirmek istedi.